031-32278452 Info@PayeshSystem.com

موتور گردش کار ایزی

موتور گردش کار ایزی (Workflow Engine EZi)

معرفی موتور گردش کار ایزی EZi

موتورهای گردش کار این روزها به صورت گسترده در معماری نرم افزارها در حال استفاده می باشند. موتور گردش کار ایزی EZi محصولی است، که بر اساس این معماری و ساختار ایجاد شده است. برخی از امکاناتی که موتورهای گردش کار در اختیار سازمان قرار می دهند عبارتند از:

 توسعه ی سریع و انعطاف پذیری

در نرم افزارها و سازمانها، فرآیندهایی وجود دارند که منطق کسب و کار شما را شامل می شود. تغییرات جزء جدایی ناپذیر  این گونه فرآیندها است و طبق چرخه ی دمینگ مدام در حال بهبود می باشند. بنابراین تغیرات جزء لاینفک فرآیندهای سازمانی است.

موتور گردش کار EZi این امکان را در اختیار شما قرار خواهد داد که به راحتی و بدون مراجعه به تیم خبره کد نویسان، تغیرات خود را در سیستم اعمال نمایید.

 هم زمانی و همگام سازی توسعه و مدلسازی

معمولا این فرآیندها توسط یک ابزار مدل سازی مانند Visio و تحت یک زبان مدلسازی مانند UML، BPMN و … طراحی می شوند. این طراحی جزئی است از مستندات تحلیل و طراحی سیستم. طرح مذکور به تیم پیاده ساز داده شده تا کدنویسی شود. مهمترین چالشی که تیم های توسعه با آن روبرو هستند، بروز نگه داشتن مستندات بر اساس پیاده سازی ها می باشد. موتور گردش کار EZi مرحله ی توسعه را حذف خواهد کرد. زیرا همان طرحی که در Visio ایجاد شده است به صورت خودکار تبدیل به کد قابل اجرا خواهد نمود. بنابراین تحلیل ها همواره بروز و منطبق بر پیاده سازی ها می باشند. درضمن تغیرات در آن به راحتی و توسط کارشناسی غیر از کدنویس ها و تیم توسعه، اعمال خواهند گردید.

توسعه پذیری

موتور گردش کار ایزی EZi قابلیت توسعه ابزارهای مورد استفاده در فرآیندها را نیز دارد. به اصطلاح به این ابزارها “فعالیت” گفته می شود. به عنوان مثال می توان یک فعالیت به نام “ثبت فاکتور در سیستم مالی” به لیست ابزارهای موتور گردش کار افزود تا در گام های خاصی از فرآیند از آن استفاده نمود.

یکپارچگی

یکی دیگر از مزایای استفاده از موتور گردش کار ایزی EZi استفاده از آن در یکپارچگی سیستم ها است. نرم افزارهای مختلفی در سازمانها به مرور زمان خریداری می شوند که هرکدام قسمتی از کسب و کار شما را اتوماسیون می نمایند. بعنوان مثال نرم افزار حسابداری، انبار داری، مدیریت ارتباط با مشتری و … . هر کدام از این نرم افزارها در مراحلی نیاز خواهند داشت که به دیگر نرم افزارها مرتبط گردند. به عنوان مثال بعد از ارسال جنس از انبار به صورت خودکار فاکتور آن در نرم افزار مالی ثبت شود. با ایجاد فعالیت ثبت فاکتور و استفاده در یک فرآیند مستقل می تواند این کار را به راحتی انجام داد.

توسعه پذیری ساده

یکپارچگی با سیستم های مختلف

چارت سازمانی اختصاصی گردش کار

بالاترین حد امنیت

ورژن گذاری گردش کارها

گزارش های مدیریتی از گردش کارها

کارتابل اختصاصی برای هر سمت

شماتیک بودن کلیه مراحل گردش کارها

i

کپی نمودن آسان فرایندها

1

انعطاف پذیری بالا

محاسبه تاخیر در تمامی مراحل گردش کار

سرعت و عملکرد فوق العاده

سامانه جامع مدیریت پیمانکاران و مشاوران پایش

سایر محصولات با شیرپوینت (SharePoint)