پروژه های شاخص در برنامه ریزی و کنترل پروژه برنامه ریزی و کنترل پروژه

پروژه های پایش سیستم سپاهان

مجتمع صنعتی فولاد مبارکه
پیشتازان بردین

برنامه ریزی و کنترل پروژه احداث سوله و ساختمان اداری گمرک اختصاصی و  گیت محصول مجتمع فولاد مبارکه

این پروژه احداث سوله های انبار گمرگ اختصاصی فولاد مبارکه به همراه ساختمان های اداری، گیت محصول و باسکول های توزین به صورت PC می باشد. تامین تجهیزات مکانیکی جهت نصب در سوله ها و باسکول های توزین، تامین تجهیزات برقی جهت نصب در پست های برق و تامین جرثقیل از جمله مهمترین اقلام خرید های این پروژه می باشد. هزینه اجرای پروژه مذکور بالغ بر 2000 میلیارد ریال می باشد.

در این پروژه شرکت پایش سیستم سپاهان مشاور برنامه ریزی و کنترل پروژه پیمانکار اصلی می باشد و با توجه به نیازمندی های حداکثری مجتمع فولاد مبارکه در زمینه کنترل پروژه از نرم افزار Primavera استفاده نموده است. تهیه گزارشات هفتگی، ماهانه و حضور در جلسات و ارائه گزارشات پیشرفت، تهیه لایحه تاخیرات مورد نیاز کارفرما از جمله فعالیت های این شرکت در این پروژه می باشد.

تولید نیروی برق اصفهان
پیشتازان بردین

برنامه ریزی و کنترل پروژه سیستم تصفیه خانه فاضلاب و سیستم تصفیه تکمیلی نیروگاه اصفهان

با توجه به نیاز نیروگاه اصفهان به آب و مشکلات کمبود آب موجود و همچنین وجود فاضلاب قابل تصفیه، طراحي تصـفيه خانـه فاضـلاب و سيسـتم تصـفيه تكميلـي جهـت استحصال پساب در راستاي توليد آب بـا اسـتاندارد مـورد نيـاز نيروگـاه اصـفهان مطـابق بـا مشخصـات درخواستي به روش EPC با امكانات حذف نوترينت ها و تصفيه تكميلي جهت حذف مواد جامد معلق و كلوئيدهاي به ظرفيت 150 ليتر بر ثانيه ضروری مي باشد.

در این پروژه شرکت پایش سیستم سپاهان علاوه بر برنامه ریزی و کنترل پروژه که با جزئیات و دقت بالا و نیز تخصیص منابع به انجام رسانید، سامانه جامع مدیریت پیمانکاران را در پروژه فعال نمود تا کلیه مکاتبات و فرایندهای ارتباطی بین ارکان پروژه (کارفرما، مشاور و پیمانکار) در بستر این سامانه انجام پذیرد.

مجتمع صنعتی فولاد مبارکه
پیشتازان بردین

برنامه ریزی و کنترل پروژه احداث ایستگاه های پمپاژ 3،2،1 و شبکه آتش نشانی مجتمع فولاد مبارکه

این پروژه به دلیل توسعه های چند سال اخیر مجتمع فولاد مبارکه و نیز نو سازی ایستگاه های پمپاژ و شبکه آتش نشانی مجتمع به صورت EPC تعریف گردید و پیمانکار اصلی پروژه کلیه طراحی، خرید و اجرای پروژه را برعهده داشته است. هزینه اجرای پروژه مذکور بالغ بر 800 میلیارد ریال می باشد.

در این پروژه شرکت پایش سیستم سپاهان مشاور برنامه ریزی و کنترل پروژه پیمانکار اصلی می باشد و با توجه به نیازمندی های حداکثری مجتمع فولاد مبارکه در زمینه کنترل پروژه از نرم افزار Primavera استفاده نموده است. تهیه گزارشات هفتگی، ماهانه و حضور در جلسات و ارائه گزارشات پیشرفت، تهیه لایحه تاخیرات مورد نیاز کارفرما از جمله فعالیت های این شرکت در این پروژه می باشد.

مهندس طالبی سیمان سپاهان

برنامه ریزی و کنترل پروژه در پروژه احداث دپارتمان های اختلاط و بارگیر خانه تمام اتوماتیک خط 3 شرکت سیمان سپاهان

این پروژه جزو پروژه های توسعه ای شرکت سیمان سپاهان بود و هدف از آن تولید سیمان سرباره ای و نیز احداث بارگیرخانه تمام اتوماتیک بود تا در بخش بارگیرخانه به نفرات انسانی کمترین وابستگی وجود داشته باشد برای این منظور واحد جدید سیستم اختلاط جهت توليد سيمان آميخته با درصدهاي مختلف افزودني سرباره و بارگیرخانه تمام اتوماتیک با ظرفيت متناسب 240 تن بر ساعت و قابل توسعه تا 360 تن بر ساعت احداث شد.

شرکت پایش سیستم سپاهان نیز به عنوان مشاور برنامه ریزی و کنترل پروژه کارفرما این پروژه را برنامه ریزی و کنترل نمود و گزارش های مختلف زیادی را برای مدیران پروژه، مدیرعامل و هلدینگ غدیر آماده و ارائه می نمود و در نهایت با حداقل انحراف از زمان و هزینه و بالاترین کیفیت پروژه به بهره برداری رسید.

سیمان نی ریز
توسعه فراگیر جاهد

برنامه ریزی و کنترل پروژه احداث خط تولید 3500 تنی سیمان  نی ریز

احداث کارخانه سیمان نی ریز به دلیل کمبود بودجه با وقفه همراه گردیده بود اما پس از تامین اعتبار حداقلی ادامه احداث کارخانه شروع گردید و شرکت پایش سیستم سپاهان به عنوان مشاور برنامه ریزی و کنترل پروژه جهت به حداقل رساندن تاخیرات و هزینه پروژه به تیم پروژه اضافه گردید و موفق شد با برنامه ریزی و کنترل پروژه کمک شایانی در راه اندازی کارخانه ایفا نماید و هم اکنون این کارخانه در حال بهره برداری می باشد.

برنامه ریزی و کنترل پروژه احداث خط تولید 3500 تنی سیمان نی ریز
شرکت بین‌المللی سرمایه‌گذاری توسعه تجارت هیرمند سامانه جامع مدیریت پیمانکاران پایش

سامانه جامع مدیریت پیمانکاران پایش و مشاوره برنامه ریزی و کنترل پروژه در شرکت بین‌المللی سرمایه‌گذاری توسعه تجارت هیرمند

سامانه جامع مدیریت پیمانکاران پایش، سیستمی است، مبتنی بر وب(اینترنت یا اینترانت) که کاملا منطبق بر فرایندهای کاری پیمانکاران طراحی شده است.
این سامانه با هدف تسهیل جریان های ارتباطی بین ارکان سازمان، نظارت و پیگیری بر وظایف محوله به افراد، مدیریت منابع انسانی و تدارکات، مدیریت کلان هزینه های سازمان و پروژه ها و مدیریت اسناد و مدارک ایجاد شده است.

به عبارت دیگر این سامانه، سیستم اطلاعات مدیریت پروژه و فرایندهای پیمانکاران می باشد که بر بستر شیرپوینت (SharePoint) طراحی شده است.

شرکت بین‌المللی سرمایه‌گذاری توسعه تجارت هیرمند برای برخی از پروژه های ساختمانی خود از سامانه جامع مدیریت پیمانکاران پایش استفاده نموده است و همچنین از شرکت پایش سیستم سپاهان به عنوان مشاور برنامه ریزی و کنترل پروژه در پروژه هایش استفاده می نماید.

سامانه جامع مدیریت پیمانکاران پایش و مشاوره برنامه ریزی و کنترل پروژه
سامانه جامع مدیریت پیمانکاران پایش و مشاوره برنامه ریزی و کنترل پروژه
مجتمع صنعتی فولاد مبارکه
پیشتازان بردین

برنامه ریزی و کنترل پروژه اجرای استخر سوم ذخیره پساب مجتمع فولاد مبارکه

احداث استخر سوم ذخیره پساب مجتمع فولاد مبارکه با دیواره های خاکی با ظرفیت 2.5 میلیون متر مکعب به همراه تهیه، احداث و تجهیز ساختمان ایستگاه پمپاژ و پست برق زمینی، روشنایی، جاده سرویس، دیوارحفاظتی و دوربین مداربسته و ساخت و نصب، حمل، سندبلاست و رنگ، اجرای پایپینگ، به همراه تهیه و اجرای عایق، تست و راه اندازی و تحویل، تهیه مدارک فنی و نقشه های As Built، به صورت قرارداد PC می باشد.

در این پروژه شرکت پایش سیستم سپاهان مشاور برنامه ریزی و کنترل پروژه پیمانکار می باشد و با توجه به نیازمندی های حداکثری مجتمع فولاد مبارکه در زمینه کنترل پروژه از نرم افزار Primavera استفاده نموده است و با استانداردهای بالای مجتمع فولاد مبارکه همراه بوده است و گزارشات هفتگی و متعدد مورد نیاز کارفرما را تهیه نموده است.

سیمان عمران آریا

برنامه ریزی و کنترل پروژه احداث خط تولید 3500 تنی سیمان عمران آریا

کارخانه سیمان عمران آریا با ظرفیت 27/1 میلیون تن در سال در روستای بیدروبه از توابع اندیمشک ایجاد شد. این منطقه از نظر منابع زیرزمینی و معدنی بسیار قوی است و مجموع زیربنای احداثی کارخانه در حدود 150 هکتار است همچنین فاصله این کارخانه تا جاده ترانزیت بین المللی تنها 4 کیلومتر است و این نکته فرصت بسیار ایده آلی برای راحتی حمل محصولات این شرکت به مرکز عمده صادراتی کشور است.

انجام برنامه ریزی و کنترل پروژه کامل کارخانه تولید سیمان به دلیل وسعت و حجم بسیار زیاد کار نیاز به فعالیت های حرفه ای و نیز تخصصی دارد که این مهم توسط تیم برنامه ریزی و کنترل پروژه پایش سیستم سپاهان که تجربه در شرکت سیمان سپاهان نیز داشته است انجام پذیرفت و از نرم افزار Primavera در این پروژه استفاده نمود.

پسماند شهرداری اصفهان

برنامه ریزی و کنترل پروژه احداث خطوط 1 و 2 پردازش پسماند شهرداری اصفهان 

پروژه احداث خطوط 1 و 2 مجتمع فناوری های زیست محیطی در سال 1397 تعریف گردید و مطالعات اولیه نیز انجام گرفت، همچنین پیش بینی های لازم جهت شروع اجرایی پروژه صورت گرفت و طراحی پروژه آغاز گردید. از اواخر سال 1397 و اوایل سال 1398 پروژه وارد فاز اجرایی گردید.

با توجه به کمبود منابع مالی در این پروژه تاکید کارفرما بر استخراج جریان نقدی (Cash Flow) برای پروژه بود که این مهم با دقت بالا انجام گردید.

محصولات و خدمات پایش سیستم پایش سیستم

ما را در Facebook ، Linkedin و آپارات دنبال کنید.