031-32278452 Info@PayeshSystem.com

مدیریت سازمان و فرایندها با شیرپوینت

سایر محصولات با SharePoint

مدیریت سازمان و فرایندها با شیرپوینت. مدیریت سازمان و فرایندها با شیرپوینت. مدیریت سازمان و فرایندها با شیرپوینت.

عدم وجود گردش کارها و فرایندهای الکترونیکی، مستندسازی صحیح و خودکار، کنترل بر روی عملکرد پرسنل و هزینه های جاری و هزینه تمام شده واقعی پروژه ها در شرکت های مختلف همیشه مشکلات متعددی برای آنها ایجاد می کند. مدیران و تصمیم گیران شرکت ها و سازمان های مختلف بخصوص شرکت های پروژه محور، وقتی که از این معضلات همیشگی به ستوه آمدند لازم است تا یکبار برای همیشه دنبال رفع این معضلات باشند.

شرکت پایش سیستم سپاهان که در ابتدا صرفا بر روی راهکارهای (Solution) ارائه شده مهندسی صنایع و مدیریت برای حل این معضلات استفاده می نمود پس از سالها تجربه به این نتیجه رسیده است که ترکیب روش های ارائه شده در مهندسی صنایع و مدیریت با مایکروسافت شیرپوینت (Microsoft SharePoint) بهترین راهکار (Solution) در ایران و فرهنگ سازمانی ایرانی برای حل این معضلات می باشد.

انعطاف پذیری بالا، کاربرپسند بودن، امنیت و استاندارد جهانی مایکروسافت شیرپوینت (Microsoft SharePoint). به همراه یکپارچگی بی نظیر با مجموعه آفیس که در سازمان های ایرانی به جزء جداناپذیر شرکت ها تبدیل شده است. این راهکار را از هر نظر توجیه پذیر می نماید.

بر این اساس برای شرکت هایی که پروژه محور می باشند مثل پیمانکاران و مشاوران. و نیز کارفرمایان و سازمان هایی که نیاز به مدیریت و سازمان دهی فرایندها و اسناد مدارک خود را احساس کرده اند. شرکت پایش سیستم سپاهان خدمات زیر را ارائه می نماید.

از طرف دیگر شرکت های خدماتی و یا تولیدی که با مشتریان جزئی و عمده ارتباط دارند، همواره نیازمند سیستمی جهت مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) می باشند تا علاوه بر مدیریت اتوماسیون شده فروش و بازاریابی، مدیریتی سیستماتیک بر خدمات مشتریان نیز داشته باشند. شرکت مایکروسافت برای این نیازمندی راهکار Microsoft ِDynamic CRM را ارائه نموده است.

در Microsoft ِDynamic CRM علاوه بر اینکه بسیاری از ویژگی های Microsoft SharePoint را دارا می باشد مختص مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) طراحی شده است با این مزیت بزرگ که به صورت پویا (Dynamic) می باشد و کاملا مطابق با شرایط و ویژگی های هر شرکت یا سازمان قابل انعطاف و تغییر می باشد و این مزیت اصلی این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای CRM می باشد.

از طرف دیگر برای شرکت های تولید نیروی برق نیز با استفاده از قابلیت های Microsoft SharePoint سیستم جامع نظارت بر نیروگاه ها را طراحی نمودیم تا بتوانند نظارت بر عملکرد نیروگاه های زیر مجموعه، فرایندهای داخلی سازمان داشته باشند و نیز باعث بازگشت سرمایه به شرکت تولید نیروی برق و کمک به بهبود استراتژی قیمت دهی آنها می شود.

گزارشات تحلیلی و مدیریتی متنوع سیستم جامع نظارت بر نیروگاه ها، ابزاری کارا در راستای تصمیم گیری های مدیریتی در سازمان ها می باشد. این گزارشات با استفاده از اطلاعات خروجی سامانه بازار برق ایران، اطلاعات روزانه و ماهانه تولید، آمادگی و تعمیرات نیروگاه ها، طراحی شده است.

با توجه به بستر سیستم جامع نظارت بر نیروگاه ها، قابلیت بازطراحی سیستم مطابق با فرایندها و نیازهای اختصاصی هر سازمان وجود دارد. در طراحی این سیستم از ابزارهایی همچون SSRS و  SSIS و Nintex و… استفاده شده است. امنیت اطلاعات از مهمترین شاخصه های این سیستم می باشد.

با توجه به ساختار شرکت پایش سیستم که از بدنه مهندسی صنایع و مهندسی نرم افزار ساخته شده است. تمامی خدمات شرکت به صورت کاملا سفارشی و مخصوص شرکت و سازمان شما می باشد. و دقیقا مطابق با نیازها و خواست شما این خدمات ارائه می گردد.

quis consectetur tristique libero venenatis, pulvinar elementum